استخاره با قرآن

شرح استخاره به قلم مفسر گرانقدر فرخ غدیرپور (سفیرعشق) می باشد . از آثار ایشان مجموعه مرور حکایت عشق در ساقی نامه می باشد که به تأویل تمام آیات قرآن بر محور ولایت امیرالمؤمنین علی ع پرداخته و بطن عظیم کلام الله را به تصویر کشیده اند ، مجموعه ای که بدلیل محوریت ولایت کبری در تمام آیات قرآن ، در نوع خود بی نظیر است .
آنچه تحت عنوان استخاره با قرآن بصورت آنلاین برای شما عزیزان مهیا شده ، به جهت رهایی از حیرت و اضطراب و رسیدن به آرامش می باشد ، لذا با توکل بر خدای سبحان و اعتماد بر آیات وحی و توجه به شرح آیه ، راه درست را انتخاب نموده و رضای الهی را بجویید .
لازم است بدانید در این فضا که پیش روی شماست ، تمام آیات ابتدایی صفحات سمت راست قرآن عثمان طه مورد توجه قرار گرفته و نتیجه بصورت کاملاً رندوم و اتفاقی می باشد که بر اساس فتاوای مراجع عظام تقلید ، این شیوه استخاره ، بلامانع است .
مقام معظم رهبری : موارد مختلف است . اگر طبق روش های معمولی است مانعی ندارد .
آیت الله مکارم شیرازی : هرگاه طوری تنظیم شده باشد که آیات آغاز یکی از صفحات قرآن را بدون اطلاع قبلی منعکس کند مانعی ندارد .
آیت الله نوری همدانی : اگر استخاره کننده وارد در آن رشته باشد و بتواند از قرآن مجید برداشت مناسب و نزدیک به واقع داشته باشد اشکال ندارد .
همچنین عزیزانی که درخواست استخاره در مطلبی خاص را دارند ، می توانند از طریق ایمیل و یا سامانه پیامک سفیرعشق ، درخواست خود را ثبت نمایند تا در اولین فرصت ، نتیجه استخاره به ایشان ابلاغ گردد ( بیان موضوع استخاره لازم است ) .


این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
sms : 10009364244121

جهت دریافت نرم افزار اندروید استخاره با قرآن کلیک کنید .

استخاره با قرآن
Template Design:Dima Group